Passa trwa!! Do boju LKS!!⚽

W świąteczną sobotę LKS podejmował przed własną publicznością Viktorie Budy Głogowskie.
Pierwsze minuty spotkania toczyły się głównie pod bramką gości. Po stworzeniu kilku dogodnych sytuacji w końcu otworzył się wyniki spotkania. W 15 minucie spotkania Tomasz Machej wpakował piłkę do siatki. Kolejne piętnaście minut to już bardziej wyrównana gra i częstsze ataki gości. W 40 minucie spotkania Filip Smoleń mijając stopera Viktorii pewnym strzałem podwyższa wynik. W końcówce pierwszej połowy goście mieli również swoją szanse na bramkę, lecz na posterunku stał Mateusz Szwagiel i wybił piłkę z linii bramkowej.
Druga połowa to dobrze kontrolowana gra LKS-u. Swoje sytuacje miał Karol Cyrek i dwie z nich zamienił na bramki w 71 i 79 minucie

LKS Trzebownisko 4-0 Victoria Budy Głogowskie (T.Machej 15', F.Smoleń 40', K.Cyrek 71', 79')

LKS Trzebownisko: M.Guzek, P.Piędel, M.Szwagiel, M.Miś, B.Tomasik (73' M.Mitka), A.Brzeźniak (67' K.Wilk), M.Majcher, M.Warchoł, K.Cyrek (83' K.Płonka), F.Smoleń (80' K.Porada), T.Machej (65' K.Pukała)