Trzebownisko ponownie zwycięskie. LKS 4-0 Trzcianka
W niedzielne popołudnie podejmowaliśmy trzynasty zespół tabeli Trzcianke Trzciane, w ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Pierwsza część spotkania nie przyniosła wielu emocji, gra toczyła się głównie w środku boiska, dużo walki, brakowało składnych akcji zakończonych strzałami na bramkę. W 36 minucie kontrowersyjna decyzję podjął sędzia spotkania który nie odgwizdał faulu bramkarza na Kamilu Pukale i ewidentnego w tej sytuacji rzutu karnego, dlatego tez pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga część spotkania rozpoczęła się od przewidywanych ataków drużyny miejscowej, która zaczęła grać szybciej piłką. W końcu w 55 Minucie rzut różny wykonywany przez Marcina Warchoła na bramkę zamienił Mateusz Szwagiel. Z minuty na minutę przewagę na boisku uzyskiwała drużyna z Trzebowniska. W 70 minucie po bardzo ładnym prostopadłym podaniu sam na sam z bramkarzem wyszedł Karol Cyrek i pewnym strzałem obok bramkarza umieścił piłkę w siatce. Po dziesięciu minutach Cyrek strzela kolejną już trzecią bramkę dla naszego zespołu. Rozpędzony napastnik idąc za ciosem w 87 minucie strzela kolejną bramkę ustalając tym samym wynik meczu oraz zdobywając klasycznego hat trica.
LKS Trzebownisko 4-0 Trzcianka Trzciana (M.Szwagiel 55', K.Cyrek 70',80',87')
LKS Trzebownisko: M.Guzek, P.Piędel, M.Szwagiel, M.Miś, B.Tomasik, A.Brzeźniak, M.Majcher, M.Warchoł, K.Cyrek, F.Smoleń, K.Pukała