Dobra gra u siebie

LKS Trzebownisko jest drużyną, która radzi sobie zdecydowanie lepiej, rozgrywając mecze przed własną publicznością, niż w potyczkach wyjazdowych. U siebie bowiem nasi zawodnicy spośród siedmiu meczów wygrali cztery i raz podzielili się punktami, wyjazdy natomiast były zmorą drużyny ze stolicy gminy (cztery porażki, trzy remisy i zaledwie jeden komplet "oczek").

Na początek derby z Piastem i po 90 minutach gry wynik 2:1 dla gości - cenne trzy punkty. Następnie porażka - na własnym obiekcie 0:4 w meczu z Jaworem, kolejno remis w Dynowie (2:2) i seria dwóch zwycięstw u siebie (3:2 Strug oraz 5:2 z Włókniarzem) przeplecione dobrym wynikiem - remisem wyjazdowym z rzeszowską Stalą (2:2). Kolejne mecze to remis w Stobiernej (1:1), wysoka porażka z "pasiakami" (Resovia 9:0 Trzebownisko) i przegrana u siebie z Sawą Sonina. Kolejne wyjazdy to Medynia (1:3 - 3 pkt.), Przybyszówka (3:0), Dąbrówki (1:1) i Jawornik (4:2), co daje łącznie 4 punkty. Ostatnie trzy mecze u siebie to skromne zwycięstwo z Głogovią (1:0), remis z Grodziszczanką (3:3) oraz 3:1 z Sokołowem Małopolskim.

Trzebownisko zajmuje lokatę w środku ligowej tabeli i nie wygląda to źle-z całą pewnością można powiedzieć że to dobry wynik- a póki co nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać zniecierpliwionym na kolejne zwycięstwa naszej drużyny.