Życzenia świąteczne

W imieniu Redakcji strony lks-trzebownisko.futbolowo.pl pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom, sympatykom piłki nożnej z Podkarpacia, jak i zawodnikom, działaczom oraz pracownikom klubu, bez których nasz team nie zaszedłby tak daleko i dzięki ich pracy możemy godnie reprezentować Trzebownisko na arenie lokalnej, w lidze i Pucharze Polski. Niechaj ten zbliżający się 2015 rok przyniesie spełnienie marzeń i postawionych sobie celów, a LKS Trzebownisko zapewni sobie utrzymanie i zakończy bieżący sezon na jak najwyższej pozycji. Możemy także oczekiwać od naszych młodszych drużyn, w których zapewne są zawodnicy w przyszłości mogący zasilić szeregi seniorów, że cały sezon zakończą na tak dobrych miejscach, jakie wywalczyli sobie w rundzie jesiennej (trampkarze - 2, juniorzy - 5).

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
życzy Redakcja lks-trzebownisko.futbolowo.pl .