Wygrane starcie przed wielką batalią.

Drużyna z Trzebowniska tym razem podejmowała u siebie Grom Mogielnicę i było już to piąte spotkanie, a zarazem czwarte zwycięstwo na własnym stadionie w tej rundzie. Przez cale spotkanie drużyna gospodarzy prowadziła grę, próbowała konstruować składne akcje, co w niejednej sytuacji wyszło bardzo fajnie. Grom z Mogielnicy grał na takim poziomie na jakim znajduje się w tabeli więc nasz LKS nie miał innego wyjścia jak tylko zdobyć 3 punkty wtym spotkaniu i tak też się stało. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Tomasz Machej wykorzystując rzut karny, Kamil Pukała zdobywając bramkę ładnie wieńcząc skonstruowaną przez naszą drużynę akcję. Przy wyniku 2-0 dla naszego zespołu jak to w ostatnich meczach widać, nastąpiła lekka dekoncentracja w szeregach obronnych i drużyna z Mogielnicy zdobyła kontaktową bramkę jak się okazało jedyną. Wynik spotkania ustalił w samej końcówce meczu bardzo skuteczny w tej rundzie Karol Cyrek, który strzałem po ziemi obok bramkarza strzelił swoją już 8 bramkę w tej rundzie, a 13 w sezonie.

Było to ostatnie spotkanie z tych mniej wymagających, teraz drużynie z Trzebowniska zostały ciężkie mecze, które będą decydowały o tym kto awansuje do klasy okręgowej. W najbliższa niedzielę LKS rozegra spotkanie w Czudcu z tamtejszymi Czarnymi, a później zostaje już sam czub tabeli Niebylec, Tyczyn oraz Zabajka, a także na koniec sezonu Hermanowa. Trzymamy kciuki za same wygrane naszej drużyny. Do boju LKS!!

LKS Trzebownisko - Grom Mogielnica 3-1 (T.Machej 30', K.Pukała 72', K.Cyrek 89' | D.Nalepa 77')

LKS Trzebownisko: M.Guzek, P.Piędel (J.Janik 62'), M.Majcher, M.Miś, B.Tomasik, K.Pukała, K.Cyrek, P.Tomaka, A.Brzeźniak (K.Wilk 55'), F.Smoleń (K.Płonka 87'), T.Machej