Wygrana z outsiderem

W środowe popołudnie przyszło nam rozegrać zaległe spotkanie z Junakiem Słocina. Mecz toczył się w marnym tępie, rozgrywane akcje były wolne i mało składne. Wynik spotkania otworzył dopiero w 40 minucie Kamil Wilk, który wykończył podanie wzdłuż bramki. Kilka minut później bliźniaczą akcje tylko z drugiej strony na bramkę zamienił Adam Brzeźniak. Druga część spotkania to szybko trafiona bramka przez Karola Cyrka. Był to jego pierwszy kontakt z piłką na boisku. Goście odpowiedzieli w 69 minucie kiedy to po rzucie rożnym, strzałem z główki w same okienko trafił zawodnik Junaka (jak się później okazało) honorową bramkę. W 70 minucie LKS przeprowadza szybką kontrę i Karol Cyrek strzela swoją drugą bramkę. Dzisiejsze spotkanie było jednym z łatwiejszych lecz liga powoli zmierza ku końcowi i następne spotkania LKS-u będą coraz to trudniejsze. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy od teraz już tylko będą wygrywać i cieszyć tym samym kibiców swoją grą.

Strzelcem pierwszej bramki był Kamil Wilk, który to strzelił bramkę w wieku 15 lat 4 miesięcy i 9 dni dzięki czemu zostaje najmłodszym strzelcem bramki w historii dla drużyny seniorów LKS-u Trzebownisko. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej ścieżce piłkarskiej.

Warto także podkreślić iż w naszej drużynie wystąpiło paru młodych zawodników LKS-u Trzebownisko, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony co bardzo cieszy i napawa optymizmem.

LKS Trzebownisko - Junak Słocina 4-1 (2-0) (K.Wilk 41', A.Brzeźniak 44', K.Cyrek 46', 70' | A.Biskup 69')

LKS Trzebownisko: M.Guzek, M.Majcher, M.Miś, B.Tomasik, K.Pukała (K.Cyrek 46'), P.Tomaka, M.Warchoł (P.Morycz 85'), K.Wilk, A.Brzeźniak (M.Poźniak 65'), F.Smoleń (J.Nowak 73'), T.Machej (D.Stec 79')

Bramka dla Junaka Słocina strzelona przez A.Biskupa w 69 minucie: