Tytuł zostaje w Trzebownisku!

Po zaciętym boju z reprezentantami Łukawca w finale (4:2 dla gospodarzy), puchar, jako nagrodę wójta gminy Trzebownisko mógł dzisiaj wznieść kapitan Damian Stec, a po nim oczywiście także i inni lokalni gracze, którzy reprezentowali naszą wioskę w tegorocznej edycji gminnego turnieju. Trzecie miejsce zajęła Stobierna, która pokonała w meczu o godzinie 15 Wólkę Podleśną 4:0 (w sobotnim półfinale Trzebownisko 2-0 Stobierna). Wszystkie ekipy, które wzięły udział w turnieju zostały obdarowane upominkami sportowymi (w postaci m.in. piłek, dresów) i dyplomami, które będą upamiętniać ten zacięty turniej, w którym trzeci rok z rzędu triumfuje Trzebownisko.

Za rok kolejna edycja, a finały, jak to już przyjęło się w naszej gminie organizować będzie wygrany poprzednich rozgrywek, czyli drugi rok z rzędu właśnie my, Trzebownisko. Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

Mecze Trzebowniska w drodze po tegoroczny puchar:
Jasionka 0-2 Trzebownisko (P.Kloc, B.Tomasik)
Trzebownisko 2-0 Stobierna (B.Tomasik, A.Mikłoś)
Trzebownisko 4-2 Łukawiec (P.Kloc, B.Tomasik, Chorzępa (?) (pen.), D.Worek | D.Wilk (pen.), D.Bernat)