Sytuacja przed ostatnią kolejką okręgówki

Z powodów technicznych serwisu futbolowo.pl nie mieliśmy możliwości publikowania wyników i wstawiania aktualności przez większość rundy wiosennej. Aktualności były dostępne na naszej stronie na Facebook'u: http://facebook.com/trzebo.
W tym momencie opiszemy tylko krótko sytuację na kolejkę przed końcem zmagań klasy okręgowej w sezonie 2014/2015.
LKS Trzebownisko wyszło obronną ręką z sytuacji, w jakiej znajdowała się na koniec pierwszej rundy.

W tym momencie drużyna ze stolicy gminy jest w bezpiecznej strefie i jeśli jutro wygra z przedostatnią w tabeli Brzózą Stadnicką, to może być spokojna i niezależnie od ilości spadających ekip z IV Ligi utrzyma się na kolejny rok w okręgówce. Zapraszamy na spotkanie na stadion w Trzebownisku na godzinę 17!

Drużyny juniorów starszych i trampkarzy młodszych zakończyły już swoje rozgrywki i zajęły odpowiednio piątą i drugą lokatę w swoich tabelach.