Podsumowanie sezonu 2016/2017 LKS Trzebownisko
Podsumowując całą rundę jak i sezon mamy lekki niedosyt, cel jakim był awans nie został spełniony. Zajęliśmy trzecie miejsce w tabeli i zabrakło paru punktów do szczęścia. Z przekroju rundy wiosennej można wysnuć wniosek, że nasza drużyna nie była jeszcze gotowa na 5 ligę. W niejednym meczu było widać braki kadrowe, niezbyt zachwycającą postawę jak izaangażowanie zawodników. Na zbliżający sezon potrzebujemy trochę wzmocnień kadrowych i działamy mocno w tym kierunku. Organizacja jak i dyscyplina powoli wraca na dobry poziom co może tyko cieszyć. Odnosząc się do meczy można powiedzieć, że pierwsze spotkania może nie były zachwycające lecz wyniki prognozowały bardzo dobrze, schody zaczęły się pod koniec sezonu jak pojawiły się kontuzje kluczowych zawodników. Szkoda meczów z Zaczerniem oraz z Wysoką Strzyżowską, które miały duży wpływ na ostateczną pozycję naszego zespołu w tabeli. Nie pozostaje nam nic innego jak zacisnąć pięści i jak to było już pisane w relacjach meczowych, co nas nie zabije to nas wzmocni. Po wakacyjnej przerwie wracamy na pewno bogatsi w nowe doświadczenia sportowe, silniejsi, oraz pewni tego co chcemy osiągnąć. Cel wiadomo jaki mamy, już dziś zapraszamy na wszystkie mecze z wszelakimi atrakcjami dla kibiców. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań by nadchodzący sezon był jeszcze lepszy niż poprzedni. Puchar Wójta puszczamy w zapomnienie, w następnym roku powalczymy o najwyższe podium.

Zwycięzcom gratulujemy, przegranym życzymy powodzenia!!

Również chciałbym w imieniu klubu podziękować każdej osobie, która chociaż w najmniejszym stopniu była zaangażowana w pomoc dla klubu pieniężną, organizacyjna czy słowną. Wszystko staramy się robić aby umilić czas spędzony na Naszym stadionie więc również prosimy kibiców o zachęcanie znajomych na przyjście na mecz LKS-u, na pewno nie pożałują.

Ze sportowym pozdrowieniem Wasz ulubiony redaktor TeKaO.